סטודנט!
מעוניין לקבל הצעת מחיר
לעבודה אקדמית? חייג עכשיו!
073-3742-714
או השאר פרטים

מי אנחנו

עבודות סמינר, ניתוחים סטטיסטיים? נתקלים בקשיים?
פנו אלינו!

מדוע דוקטור רייט?

כפי שבוודאי הבחנת רשת האינטרנט רוויה באתרי תיווך אשר מספקים לתלמידים שירותי סיוע אקדמיים. רבים מאתרים אלו מצהירים בריש גלי ומתגאים בכך שברשותם מערך של עשרות עד מאות כותבי תוכן. פניה לאותם אתרים מהווה סוג של הימור, שכן, אינך יכול לדעת מה תהיה רמת המומחה האקדמי שיעניק לך סיוע – האם הכותב מחזיק בתואר ראשון? תואר שני? דוקטורט? בנוסף, חשוב לציין כי בחלק מהאתרים מרבית התקשורת שלך עשויה לעמוד מול גורמים בעלי ניסיון אקדמי דל ואינטראקציה דלה עם כותבי התוכן. מצב זה עשוי ליצור אי הבנות, חוסר נוחות, שגיאות ולפגוע בקצב ובאיכות התכנים שימסרו לך.

בשונה מאתרים אחרים, חברת דוקטור – רייט עובדת עם מומחים אקדמיים בעלי תואר שני ודוקטורט ומעלה, או לחלופין, בעלי תואר ראשון שסיימו בהצטיינות את התואר הראשון. דוקטור רייט מכוונת להתבסס על צוות איכותי מאוד של מומחים, לכן, באמצעות התקשרות עם איתנו תוכל להבטיח כי אקדמאי מצטיין בעל ניסיון עשיר בתחום בו אתה זקוק לסיוע יבצע את הפרויקט האקדמי הנדרש. במסגרת ההתקשרות בינוני תוכל להתדיין באופן שוטף עם המומחה והחומרים שימסרו לך יותאמו ויהלמו לחלוטין את הדרישות \ ההנחיות שצירפת לכותב. מעבר לאיכות האקדמאים של דוקטור – רייט, אנו מפעילים מערך של בקרת איכות ברמה בלתי מתפשרת על מנת להבטיח רמה אקדמית גבוהה.

כתיבת עבודות אקדמיות, כגון עבודות סמינר, מטלות הגשה, תיזה ועבודות גמר של קורסים, הן עבודות קשות ומאתגרות. אנחנו מבינים היטב את הקשיים בפניהם ניצבים הסטודנטים לרבות ניתוחים סטטיסטיים מורכבים, כתיבת פרקי מתודולוגיה ובניית מערכי מחקר, דרישה לקרוא ולסכם מאמרים באנגלית או כתיבה אקדמית בהתאם לכלל ה – APA.

לא רק סטודנטים זקוקים לסיוע בכתיבת עבודות. גם אנשי סגל במוסדות אקדמיים זוכים לסיוע רב מצד גורמים חיצוניים, החל מסיוע בכתיבת סקירות ספרות ועריכה לשונית וכלה בניתוחים סטטיסטיים מורכבים. בהקשר זה, אם מרצים זקוקים לסיוע בכתיבת מחקרים, אין מפתיע בכך שגם הסטודנטים זקוקים לכך.

קצב ואיכות עבודה
אחת מבין השאלות אשר חשובות לך היא – מהי רמתו של המומחה האקדמי שיסייע לי?? האם השירות יסופק לי בזמן? כיצד אוכל להבטיח כי הסיוע האקדמי שאקבל יהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר? אנו פועלים במספר מישורים שנועדו להבטיח לך קבלת סיוע אקדמי באיכות הגבוהה ביותר:

(1) חברת דוקטור רייט מאפשרת אינטראקציה בין המומחים האקדמיים לבין הלקוחות על פי הצורך. לכל לקוח יוקצה מנהל פרויקט שעימו הוא יעבוד בצמוד בכדי לוודא שההליך עובד ראוי ועומד בזמנים הנדרשים.

(2) תהליכי קבלת מומחים אקדמים לאתר דוקטור – רייט נוקשה מאוד ודורשים מהמועמדים לגלות מצוינות אקדמית, ולעמוד בקריטריונים נוקשים, לרבות – הצגת תעודות הצטיינות, ממוצע ציונים העולה על 90, הצגת תעודות של תארי M.A ומעלה ומבחנים לבדיקת רמת הכתיבה וחשיבה יצירתית. חברת דוקטור – רייט עובדת מול האקדמאים הבחירים בשוק העבודה שמגלים מומחיות ומצוינות בתחומם, ולכן, נוכל להבטיח לך סיוע אקדמי בסטנדרט איכות בלתי מתפשר.

(3) על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו תוצרים אקדמיים ברמה גבוהה ביותר, מנהלי החברה הם אלה המבצעים ישירות בקרת איכות לכל התכנים שנמסרים ללקוחותינו (תכנים כגון – ניתוח סטטיסטי, תרגום מאמר, תמלול וכדומה). לכן, דוקטור – רייט מבטיח למסור לך תכנים באיכות האקדמית הגבוהה ביותר ובהתאם לזמנים שנקבעו.