סטודנט!
מעוניין לקבל הצעת מחיר
לעבודה אקדמית? חייג עכשיו!
073-3742-714
או השאר פרטים

סמינריון

* מרבית המוסדות האקדמיים בישראל, בכל קשת התארים, דורשים מסטודנטים להגיש עבודת סמינר לקראת סיום התואר. עבודת סמינר נועדה להעשיר את הידע של סטודנטים בתחום ספרותי מסוים, כמו גם, בשיטות מחקר כמותיות או איכותניות וכללי כתיבה אקדמיים ( לרבות – כללי ציטוט והפניה, כתיבה תמציתית, ניסוח רהוט וקולח, שימוש נכון במילות קישור וכדומה).

* עבודת סמינר היא עבודה מורכבת אשר דורשת מהכותב לשלוט במגוון אספקטים, החל מהיכרות מעמיקה עם הספרות וכלה בשליטה גבוהה בשיטות מחקר כמותיות וסטטיסטיקה. חוקר בעל ניסיון בתחום המחקר מכיר היטב את הדרך לכתיבת עבודת סמינר טובה, עם זאת, כתיבת מחקר ברמה גבוהה דורשת שנים של ניסיון ושליטה גבוהה בספרות המחקרית, כללי ה – APA, שיטות מחקר מתקדמות וסטטיסטיקה. ללא סיוע מגורם חיצוני, סטודנטים לתואר ראשון נדרשים להקדיש עשרות עד מאות שעות של עובדה לכתיבת הסמינר, וגם אז, מתקשים מאוד להגיש עבודת סמינר ברמה גבוהה.

*בכדי לכתוב עבודת סמינר טובה, על כותב הסמינר לשלוט בהיבטים הבאים:
– הכירות עם כללי ה – 6 – APA
– יכולת כתיבה, ניסוח והגהה ברמה גבוהה
– יכולת גבוהה בקריאה וסיכום של מאמרים באנגלית
– יכולת אנליטית גבוהה
– קשירת קשר בין משתנים והעלאת טענות תיאורטיות
– שליטה גבוהה בשיטות מחקר
– שליטה גבוהה בסטטיסטיקה ותוכנת – SPSS

* בקו אחד עם כמות ההשקעה והמשאבים שעבודת הסמינר דורשת, לעבודה זו יש משקל כבד בשקלול ציון התואר של סטודנטים. בנוסף, לעיתים מעסיקים ומוסדות אקדמיים דורשים לקבל את עבודת הסמינר כאומדן לרמה האקדמית מקצועית של הסטודנט. למעשה, עבודת סמינר טובה מהווה "כרטיס ביקור" שעשוי לפתוח בפני סטודנטים צוהר לקבלה לתואר שני באוניברסיטות ובמכללות, כמו גם, למקומות עבודה שונים. לאור כל אלו, חשוב מאוד שסטודנטים יגישו עבודת סמינר ברמה גבוהה.

* ומדוע יש צורך בעבודת סמינר? עבודת סמינר איננה משקפת את יכולותיהם או את כמות הידע שלכם בתחום בו עיסוקכם. סטודנט יכול להיות איש עסקים, מהנדס או פסיכולוג מצליח גם ללא עבודת סמינר מעולה. בין היתר, עבודת הסמינר משמשת את האוניברסיטות ככלי לאיתור סטודנטים אשר מתאימים להשתלב במחקר האקדמי, לתארים שניים במסלולי מחקר, ובהמשך, לדוקטורט ושילוב כחוקרים באקדמיה. אף על פי כן, לא כולנו נועדנו, ולא כולנו מעוניינים לפתח קריירה כחוקרים באקדמיה, לכתוב מאמרים, וליישם ניתוחים סטטיסטיים מורכבים. לכן, חלק גדול מהסטודנטים זקוקים לסיוע חיצוני בכתיבת הסמינר.

* התוכן המופיע להלן מוגן בחוק זכויות יוצרים, העתקת תוכן זה, או חלקים ממנו, ללא רשות מנהל האתר אסורה בהחלט.