בניית מצגות

סטודנט!
מעוניין לקבל הצעת מחיר
לעבודה אקדמית? חייג עכשיו!
073-3742-714
או השאר פרטים

בניית מצגות

* במסגרת הלימודים האקדמיים סטודנטים נדרשים להכין מצגות לשם הצגת רפרטים (פרזנטציות פרונטאליות לגבי נושא מסוים). סטודנטים רבים חוששים מהצגת רפרט בפני חברי הכיתה והמרצה, תחושת ההתרגשות אף עולה כאשר בחלק מהקורסים לרפרטים יש משקל בציון הסופי של הסטודנטים.

* בהקשר זה עולות השאלות – כיצד ניתן להעלות את הסיכוי שהרפרט יעבור בצורה חלקה? כיצד ניתן להבטיח כי הרפרט יזכה לציון גבוה? כיצד ניתן להפחית את ההתרגשות מפני "פחד הבמה". נתחיל מהסוף, ישנם מספר דרכים להתגבר על "פחד קהל". הדרך הראשונה היא באמצעות ניסיון, במידה ותופיעו פעמים רבות ולעיתים תכופות בפני קהל, מפעם לפעם תחושת ההתרגשות שלכם תלך ותפחת עד שלא תזכרו ממה כה חששתם בעבר.

* דרך שנייה להפחית את תחושת ההתרגשות קשורה לרמת השליטה שלכם בחומר אותו אתם צפויים להעביר ברפרט. בהקשר זה, המצגת חייבת לעמוד במספר כללים בסיסיים שיסייעו לכם לשלוט בחומר ולהעביר אותו בצורה קלילה, מהירה וברורה:
על המצגת להיפתח בהצגת נושא הרפרט באופן כללי.
על המצגת לכלול מפת דרכים שתספק למאזינים תמונה כללית לגבי הנושאים בהם תדונו ברפרט.
על המצגת להיכתב בצורת פירמידה (בדומה לסקירת ספרות), מהרחב לספציפי, עם הכוונה ברורה כלפי השערות המחקר והממצאים, או המסר אותו אתם מעוניינים להעביר.
על המצגת להיכתב בצורה תמציתית, לכלול ראשי פרקים, או "נקודות מרכזיות", בעוד שעל המציג לשנן את תוכן ההרצאה ולהרחיב.
בתום הרפרט יש לסכם באופן כללי את עיקרי המצגת ולהסיק מסקנות.

* כתיבת המצגת לפי חמשת הכללים המופיעים לעיל תסייע לקהל המאזינים להבין את המסר אותו אתם מנסים להעביר, וכמו כן, תסייע לכם לזכור את תוכן הרפרט ולצלוח את ההרצאה בצורה מהירה, ברורה ומעניינת. כל אלו צפויים להפחית את תחושת ההתרגשות ולסייע לכם לקבל ציון גבוה ואף שבחים מצד חבריכם לכיתה.

ד"ר רייט מבטיח לסייע לכם בבניית מצגת ברמה אקדמית גבוהה, שכתובה באופן תמציתי, ברור וקולח. המצגת תבנה באופן ייחודי בהתאם לנושא הקורס ודרישות המרצה ותסייע לכם ללמוד את תוכן המצגת, להעביר את הנקודות המרכזיות באופן בהיר ולקבל ציון גבוה ברפרט.

בנוסף, לד"ר רייט שליטה מלאה בתוכנת – Power – Point והוא מבטיח לבנות מצגת ברמה גבוהה, שכוללת: עיצוב מרשים, תמונות, סרטונים, אפקטים חזותיים וכדומה (כמובן, בהתאם לדרישתכם).

* התוכן המופיע להלן מוגן בחוק זכויות יוצרים, העתקת תוכן זה, או חלקים ממנו, ללא רשות מנהל האתר אסורה בהחלט.