עבודה סמינריונית במנהל עסקים

סטודנט!
מעוניין לקבל הצעת מחיר
לעבודה אקדמית? חייג עכשיו!
073-3742-714
או השאר פרטים

עבודה סמינריונית במנהל עסקים

אחת העבודות החשובות והקשות ביותר להכנה במסגרת תואר ראשון ותואר שני, זו עבודה סמינריונית. כל מי שעומד בפני סיום תואר ראשון או שני, חייב להגיש שתי עבודות כאלה על מנת לקבל את התואר.

עבודה סמינריונית זו עבודה שנועדה לבחון עד כמה הסטודנט יודע את החומר אך לא רק זאת אלא גם שהוא יודע כיצד לכתוב עבודה אקדמית. מדובר בעבודה עם השערות מחקר, טענות, הוכחות, הצגת מקורות ועוד. לא מעט סטודנטים גם אחרי שלוש שנים של תואר ראשון או חמש שנים כולל תואר שני, מתקשים בכך.

תואר במנהל עסקים הינו תואר לאנשים ראליים שאוהבים לעסוק בכסף, במתמטיקה ובמספרים, שחלקם מבין כיצד אמורה להתבצע כתיבת הסמינריון , אך קשה להם ליישם זאת בפועל ועל כן הם מסתייעים במדריך מטעמנו.

לאור הקושי המוכר, וכשם שישנו שירות של מורה פרטי, אנחנו מספקים שירותי ליווי והכוונה כבעלי ידע מקצועי בתחום ועובדים יחד עם הלקוח שלב אחר שלב , בכדי שיקבל תוצר איכותי.

אז מה כולל השירות שלנו?

כאשר מדובר בסמינריון במנהל עסקים או בכל נושא אקדמי אחר , רכז הפרויקטים ראשית מאפיין את הפרויקט כהלכה ובונה את תהליך העבודה בצורה מסודרת אותו הוא מאשר מול הלקוח.

לאחר מכן ישנה עבודה משותפת של הלקוח עם הכותב, אשר מלווה אותו ומסביר לו כיצד העבודה אמורה להיראות, מהי תכולתה וכיצד עליו לאסוף את החומרים הרלוונטיים .

מעבר לכך הוא מספק לו דוגמאות, אשר בהן יוכל להסתייע בהתאם לתקנון האתר 

לאור כך שכתיבת סמינריון אינה עבודה פשוטה במיוחד, בייחוד בתואר מנהל עסקים, אשר דורש מולטיסקינג של איתור מקורות אקדמיים מירחונים בתחום , כלה ביצירת סינתזה בין מאמרים ובהתאם ביצוע ניתוחים סטטיסטים בהתאם לשאלה המחקרית , כדאי לפנות למומחים שלנו בתחום.

Doctor-write – המומחים לכתיבה אקדמית, לאיתור מאמרים וחיפוש מידע , לניתוחים סטטיסטיים , סיוע בכתיבת פרק התוצאות בתחום מנהל העסקים.

ייתכן והנך מעוניין גם בסיוע בתחומים אחרים : עבודה סמינריונית בכלכלה, עבודה סמינריונית בחשבונאות, בדיני עבודה וכדומה.